DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Nationale zwemcompetitie Regio ronde 3

Naam Nationale zwemcompetitie Regio ronde 3
Bad De Peppel
Plaats Ede
Datum 03-02-2018

Opstelling

Datum
03-02-2018
03-02-2018 Inzwemmen
14:00
14:00
Aanvangstijd
14:30
14:30 Verzamelen
Badopbouw vanaf 13.30 uur
Badopbouw vanaf 13.30 uur

Dit is een voorlopige opstelling!! Kan nog van alles gewijzigd worden
1. 4x 100m wisselslag jongens minioren 6 -
Team 1
1. Thijs Meerveld
2. Tu Pham
3. Rik Schipper
4. Taddy Stolte
2. 4x 50m wisselslag jongens minioren 6 -
3. 4x 100m vrije slag meisjes junioren 1 - senioren 2
Team 1
1. Myrthe van der Knijff
2. Lelie van Everdingen
3. Laura Schipper
4. Ilse Kooij
4. 50m schoolslag meisjes junioren 1 -
5. 50m schoolslag jongens minioren 6 -
6. 25m vlinderslag gemengd minioren 2 - 4
7. 50m schoolslag meisjes minioren 4 - junioren 1
Celeste Verhoef (58.86  30-09-2017)
Eva Zeeuw (52.31  23-12-2017)
8. 50m schoolslag jongens minioren 4 - 6
Marley van Eck (53.02  25-11-2017)
Jasper Houkes (1:02.75  17-06-2017)
Rutger van der Knijff (50.14  23-12-2017)
Niels de Rijke (51.36  23-12-2017)
9. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (37.79  29-12-2017)
Coco Schut (39.38  29-12-2017)
10. 50m vlinderslag jongens minioren 6 - junioren 2
Mathijs Kooij (39.07  17-12-2017)
Job van den Oever (43.77  01-07-2017)
11. 100m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (1:38.20  29-12-2017)
Ilse Kooij (1:25.29  29-12-2017)
Hanna Minderaa (1:27.83  29-12-2017)
Amber Verhoef (1:39.89  28-10-2017)
12. 50m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
13. 100m rugslag jongens minioren 6 - junioren 4
Sven Hansma (1:19.15  29-12-2017)
Dries Mostert (1:22.17  16-12-2017)
Tu Pham (1:25.25  02-12-2017)
Phi Pham (1:37.91  16-09-2017)
Mike Schouten (1:29.32  02-12-2017)
14. 50m rugslag jongens minioren 6 - junioren 4
15. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - senioren 2
Hanna van de Berg (32.79  30-09-2017)
Emma van Rijswijk (34.01  01-07-2017)
16. 50m vrije slag jongens minioren 6 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (28.44  23-12-2017)
Niels Oosterhuis (29.52  23-12-2017)
Taddy Stolte (29.71  08-04-2017)
17. 200m schoolslag meisjes junioren 1 -
Lelie van Everdingen (3:15.74  10-12-2016)
Saviƫlle Hendriks (NT)
Iris Onnink (3:30.74  04-02-2017)
Laura Schipper (3:27.66  10-12-2016)
18. 100m schoolslag meisjes junioren 1 -
19. 200m schoolslag jongens minioren 6 -
Thijs Meerveld (3:05.19  07-03-2015)
Rik Schipper (3:02.66  02-12-2017)
20. 100m schoolslag jongens minioren 6 -
21. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 -
22. 50m vlinderslag jongens minioren 6 -
23. 50m rugslag gemengd minioren 2 - 4
24. 100m rugslag meisjes minioren 4 - junioren 1
Celeste Verhoef (1:58.06  20-05-2017)
Eva Zeeuw (1:53.75  20-05-2017)
25. 50m rugslag meisjes minioren 4 - junioren 1
26. 100m rugslag jongens minioren 4 - 6
Marley van Eck (1:56.89  11-11-2017)
Jasper Houkes (2:07.46  17-06-2017)
Rutger van der Knijff (1:33.72  11-11-2017)
Niels de Rijke (2:01.23  19-03-2016)
27. 50m rugslag jongens minioren 4 - 6
28. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (32.15  30-09-2017)
Coco Schut (33.63  28-10-2017)
29. 50m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 2
Mathijs Kooij (34.64  16-12-2017)
Job van den Oever (36.97  13-05-2017)
30. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (3:30.39  23-09-2017)
Ilse Kooij (2:51.10  17-12-2017)
Hanna Minderaa (3:18.91  04-11-2017)
Amber Verhoef (3:39.24  14-10-2017)
31. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
32. 200m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 4
Sven Hansma (2:52.49  02-12-2017)
Dries Mostert (2:47.08  18-11-2017)
Tu Pham (3:01.38  16-12-2017)
Phi Pham (3:26.42  04-11-2017)
Mike Schouten (3:10.65  02-12-2017)
33. 100m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 4
34. 200m rugslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Hanna van de Berg (2:53.66  14-10-2017)
Emma van Rijswijk (2:57.82  14-10-2017)
35. 100m rugslag meisjes junioren 1 - senioren 2
36. 200m rugslag jongens minioren 6 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (2:38.65  23-09-2017)
Taddy Stolte (2:40.98  10-12-2016)
37. 100m rugslag jongens minioren 6 - jeugd 2
38. 100m vrije slag meisjes junioren 1 -
Lelie van Everdingen (1:08.56  04-02-2017)
Jaimy ten Ham (1:23.59  02-12-2017)
SaviĆ«lle Hendriks (1:11.52  14-10-2017)
Iris Onnink (1:15.31  15-12-2017)
Laura Schipper (1:10.04  29-12-2017)
Coco Schut (1:12.58  04-11-2017)
39. 50m vrije slag meisjes junioren 1 -
40. 100m vrije slag jongens minioren 6 -
Thijs Meerveld (1:00.41  18-06-2017)
Niels Oosterhuis (1:06.20  02-12-2017)
Rik Schipper (57.46  17-12-2017)
41. 50m vrije slag jongens minioren 6 -
42. 4x 50m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Team 1
1. Hanna Minderaa
2. Coco Schut
3. Ilse Kooij
4. Myrthe van der Knijff
Ploegleiding: Stefanie, Henk en Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland (635888) uiterlijk 31 januari
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
hr. Groenevelt (computer)
mw. Kiezebrink
hr/mw. Minderaa
mw. Van der Mooren
hr. Mostert
hr. Roodzant??
hr. van Vliet (speaker)
nvt

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?