DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Naam Swimkick 3
Bad Doelum
Plaats Renkum
Datum 04-02-2018

Opstelling

Datum
04-02-2018
04-02-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
15:00
15:00 Verzamelen
Verzamelen in het bad om 13:45. Warming up is om 14:15.
Verzamelen in het bad om 13:45. Warming up is om 14:15.

1. 25m schoolslag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (36.67  16-12-2017)
Nathan Dadema (NT)
Haylie van Steenbergen (37.46  16-12-2017)
2. 25m schoolslag gemengd minioren 4 - 6
3. 50m schoolslag gemengd minioren 1 - 3
Kyara van Eck (NT)
Timo Minderaa (1:19.35  23-12-2017)
Luuk Oskam (1:03.15  25-11-2017)
Meike Ritman (1:00.29  23-12-2017)
4. 50m schoolslag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (1:01.67  25-11-2017)
Sifra Dadema (NT)
Marley van Eck (53.02  25-11-2017)
Jelena Egbertsen (57.53  01-10-2016)
Rens Hoefakker (1:07.98  05-11-2017)
Jasper Houkes (1:02.24  07-05-2017)
Suzanne Kooij (1:00.46  23-12-2017)
Mirthe Salemink (NT)
Celeste Verhoef (58.86  30-09-2017)
Benthe Vosmer (1:01.51  23-12-2017)
5. 25m rugslag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (35.06  16-12-2017)
Nathan Dadema (NT)
Haylie van Steenbergen (38.68  16-12-2017)
6. 25m rugslag gemengd minioren 4 - 6
7. 50m rugslag gemengd minioren 1 - 3
Kyara van Eck (NT)
Timo Minderaa (NT)
Luuk Oskam (55.57  23-12-2017)
Meike Ritman (54.08  05-11-2017)
8. 50m rugslag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (59.79  25-11-2017)
Sifra Dadema (NT)
Rens Hoefakker (56.15  05-11-2017)
Mirthe Salemink (NT)
Benthe Vosmer (NT)
9. 100m rugslag gemengd minioren 4 - 6
Marley van Eck (1:56.89  11-11-2017)
Jelena Egbertsen (1:54.44  20-05-2017)
Jasper Houkes (2:07.46  17-06-2017)
Suzanne Kooij (1:50.34  20-05-2017)
Celeste Verhoef (1:58.06  20-05-2017)
10. 5x 25m vrije slag gemengd minioren 1 - 6
100. 100m techniekwedstrijd rugcrawl gemengd minioren 1 - 6
Brian Blankespoor (NT)
Sofie van de Bospoort (NT)
Sifra Dadema (NT)
Marley van Eck (NT)
Kyara van Eck (NT)
Jelena Egbertsen (NT)
Rens Hoefakker (NT)
Jasper Houkes (NT)
Suzanne Kooij (NT)
Timo Minderaa (NT)
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (NT)
Mirthe Salemink (NT)
Haylie van Steenbergen (NT)
Celeste Verhoef (NT)
Benthe Vosmer (NT)
Ploegleiding: Jannie
Afmelden: bij Onno Minderaa (0318-631442) uiterlijk maandag 29 januari
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. D. Druijff
mw. V. Stolk
mw. M. Verhoef
Eigen vervoer