DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Deze pagina geeft een overzicht van alle wedstrijden van het lopende seizoen. Klik op de naam van een wedstrijd om verdere details over deze wedstrijd te zien.

Wedstrijden tussen 01-08-2017 en 31-07-2018

Datum Naam Bad Plaats  
zaterdag
16
september
Minioren-Junioren deel 1
Ploegleiding: Arjan Erica Terpstrabad  Nijmegen
Erica Terpstrabad Erica Terpstrabad
Nijmegen
zaterdag
23
september
Vallei 25 deel 1
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Zwembad de vallei  Veenendaal
Zwembad de vallei Zwembad de vallei
Veenendaal
zaterdag
23
september
Heuvelrug Zwemcircuit deel 1
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Dijnselburg  Zeist
Dijnselburg Dijnselburg
Zeist
zaterdag
30
september
Nationale Zwemcompetitie regio Ronde 1
Ploegleiding: Stefanie, Henk, Thijs Golfbad Oss  Oss
Golfbad Oss Golfbad Oss
Oss
zaterdag
7
oktober
Limietwedstrijd deel 1 Veluwehal  Barneveld Veluwehal Veluwehal
Barneveld
zaterdag
14
oktober
JJS circuit deel 1
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Veluwehal  Barneveld
Veluwehal Veluwehal
Barneveld
zaterdag
28
oktober
Heuvelrug deel 2
Ploegleiding: Henk en Onno Zwembad de Wetering  Houten
Zwembad de Wetering Zwembad de Wetering
Houten
zaterdag
28
oktober
Limietwedstrijd korte baan deel 2 2017
Ploegleiding: Thijs Erica Terpstrabad  Nijmegen
Erica Terpstrabad Erica Terpstrabad
Nijmegen
zondag
29
oktober
Limietwedstrijd (25m) Doetinchem deel 2
Ploegleiding: Stefanie Sportcentrum Rozengaarde  Doetinchem
Sportcentrum Rozengaarde Sportcentrum Rozengaarde
Doetinchem
zaterdag
4
november
JJS deel 2
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Veluwehal  Barneveld
Veluwehal Veluwehal
Barneveld
zondag
5
november
Swimkick 1
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Gastland  Rhenen
Gastland Gastland
Rhenen
zaterdag
11
november
Gelderse Kampioenschappen korte baan Erica Terpstra Sportfondsenbad  Nijmegen
(t/m 19-11-2017)
Erica Terpstra Sportfondsenbad Erica Terpstra Sportfondsenbad
Nijmegen
zaterdag
11
november
Jeugdwedstrijd deel 1
Ploegleiding: Arine en Jaap De Bongerd  Wageningen
De Bongerd De Bongerd
Wageningen
zaterdag
25
november
Regionale Minioren Club Meet
Ploegleiding: Janne en Henk Erica Terpstra bad  Nijmegen
Erica Terpstra bad Erica Terpstra bad
Nijmegen
zaterdag
2
december
Heuvelrug deel 3
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Zwembad Fletiomare  De Meern
Zwembad Fletiomare Zwembad Fletiomare
De Meern
zaterdag
9
december
Minioren-Junioren deel 2
Ploegleiding: Arjan Erica Terpstrabad  Nijmegen
Erica Terpstrabad Erica Terpstrabad
Nijmegen
donderdag
14
december
Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen kb dec. 2017 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion  Eindhoven
(t/m 17-12-2017)
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Pieter van den Hoogenband Zwemstadion
Eindhoven
zaterdag
16
december
Gelderse B-Kampioenschappen korte baan De IJsselslag  Zutphen
(t/m 17-12-2017)
De IJsselslag De IJsselslag
Zutphen
zaterdag
16
december
Vallei 25 deel 3
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Zwembad de vallei  Veenendaal
Zwembad de vallei Zwembad de vallei
Veenendaal
zaterdag
23
december
Kerstwedstrijd 2017 De Peppel  Ede De Peppel De Peppel
Ede
donderdag
28
december
Speedo Swimmeet Maastricht Geusseltbad   Maastricht
(t/m 31-12-2017)
Geusseltbad Geusseltbad
Maastricht
zaterdag
6
januari
LAC deel 1 Zwembad de Vallei  Veenendaal Zwembad de Vallei Zwembad de Vallei
Veenendaal
zondag
7
januari
Swimkick 2
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Doelum  Renkum
Doelum Doelum
Renkum
zaterdag
13
januari
NZC deel 2 2017-2018
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Golfbad Oss  Oss
Golfbad Oss Golfbad Oss
Oss
zaterdag
20
januari
JJS deel 3
Ploegleiding: Monique, Henk en Jaap Veluwehal  Barneveld
Veluwehal Veluwehal
Barneveld
zaterdag
3
februari
Nationale zwemcompetitie Regio ronde 3
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk De Peppel  Ede
De Peppel De Peppel
Ede
zondag
4
februari
Swimkick 3
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Doelum  Renkum
Doelum Doelum
Renkum
zaterdag
10
februari
Minioren-Junioren deel 3
Ploegleiding: Arjan Erica Terpstrabad  Nijmegen
Erica Terpstrabad Erica Terpstrabad
Nijmegen
zaterdag
17
februari
Heuvelrug deel 4
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Batenstein  Woerden
Batenstein Batenstein
Woerden
zondag
18
februari
Vallei 25 deel 4
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Zwembad de vallei  Veenendaal
Zwembad de vallei Zwembad de vallei
Veenendaal
zondag
18
februari
Jeugdwedstrijd deel 2
Ploegleiding: Arine en Jaap De Bongerd  Wageningen
De Bongerd De Bongerd
Wageningen
zaterdag
24
februari
LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 2
Ploegleiding: Stefanie en Thijs Sportfondsenbad Nijmegen-West  Nijmegen
Sportfondsenbad Nijmegen-West Sportfondsenbad Nijmegen-West
Nijmegen
zaterdag
3
maart
RLAK 2018 Sportfondsenbad Nijmegen West  Nijmegen
(t/m 04-03-2018)
Sportfondsenbad Nijmegen West Sportfondsenbad Nijmegen West
Nijmegen
zaterdag
17
maart
NZC deel 4
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Groenendaal Plus  Tiel
Groenendaal Plus Groenendaal Plus
Tiel
zondag
18
maart
Swimkick 4
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Doelum  Renkum
Doelum Doelum
Renkum
zaterdag
24
maart
Jeugdwedstrijd deel 3
Ploegleiding: Arine en Jaap De Bongerd  Wageningen
De Bongerd De Bongerd
Wageningen
zaterdag
24
maart
LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 3
Ploegleiding: Stefanie en Thijs Sportfondsenbad Nijmegen-West  Nijmegen
Sportfondsenbad Nijmegen-West Sportfondsenbad Nijmegen-West
Nijmegen
zaterdag
31
maart
JJS deel 4
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk De Krommerijn  Utrecht
De Krommerijn De Krommerijn
Utrecht
zaterdag
7
april
Heuvelrug Zwemcircuit deel 5
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk De Vallei  Veenendaal
De Vallei De Vallei
Veenendaal
zondag
8
april
Gelderse Minioren Sprintkampioenschappen 2018
Ploegleiding: Onno Rozengaarde  Doetinchem
Rozengaarde Rozengaarde
Doetinchem
zondag
8
april
Limietwedstrijd deel 2 ZPC AMERSFOORT
Ploegleiding: Stefanie Sportfondsenbad Amersfoort  Amersfoort
Sportfondsenbad Amersfoort Sportfondsenbad Amersfoort
Amersfoort
zaterdag
14
april
Vallei 25 deel 5
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Zwembad de vallei  Veenendaal
Zwembad de vallei Zwembad de vallei
Veenendaal
zaterdag
21
april
NZC deel 5
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Golfbad Oss  Oss
Golfbad Oss Golfbad Oss
Oss
donderdag
3
mei
NK Masters  
(t/m 06-05-2018)

zaterdag
12
mei
Jeugdwedstrijd deel 4
Ploegleiding: Jannie, Jaap en Sil De Bongerd  Wageningen
De Bongerd De Bongerd
Wageningen
zondag
13
mei
Limietwedstrijd deel 3 ZPC AMERSFOORT Amerena  Amersfoort Amerena Amerena
Amersfoort
zaterdag
26
mei
Gelderse Kampioenschappen lange baan Sportfondsenbad Nijmegen West  Nijmegen
(t/m 03-06-2018)
Sportfondsenbad Nijmegen West Sportfondsenbad Nijmegen West
Nijmegen
zaterdag
9
juni
Heuvelrug deel 6
Ploegleiding: Stefanie, Thijs en Henk Veluewehal  Barneveld
Veluewehal Veluewehal
Barneveld
zaterdag
9
juni
Gelderse Minioren Finales De Koekoek  Vaassen
(t/m 10-06-2018)
De Koekoek De Koekoek
Vaassen
donderdag
14
juni
Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen lb 2018 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion  Eindhoven
(t/m 17-06-2018)
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Pieter van den Hoogenband Zwemstadion
Eindhoven
zaterdag
16
juni
Gelderse B-Kampioenschappen 2018 De Koekoek  Vaassen
(t/m 17-06-2018)
De Koekoek De Koekoek
Vaassen
zaterdag
16
juni
Vallei 25 deel 6
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil Zwembad de vallei  Veenendaal
Zwembad de vallei Zwembad de vallei
Veenendaal
zaterdag
7
juli
2018 Clubkampioenschap officieus De Peppel  Ede De Peppel De Peppel
Ede
Uitnodiging inlezen uit lfx bestand
Opstelling inlezen uit lfx bestand
Uitslagen inlezen uit lfx bestand

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?